З чого починати?

Якщо ви — зовсім новенький користувач інтернету, але бажаєте дізнатися якомога більше про веб-програмування; пропоную для початку ознайомитися з уроками, наданими нижче (список буде поповнюватися). Прочитавши ці уроки, ви можете перейти до Повного Курсу CSS + HTML, або припинити навчання — здобутих навичок буде цілком достатньо для того, щоб комфортно почувати себе при зміні елементів CSS Блокса.

Матричні шаблони

Шаблон

Шаблон

Ц і матричні шаблони на основі дизайну Theme G схожі між собою. Я довго вагалася, який з них залишити, і врешті-решт вирішила, що спочатку треба дізнатися, який з шаблонів сподобається блогерам більше.

Іноді корисно стежити за тим, які шаблони для копіювання обираються частіше. Скажу чесно — вподобання можуть бути зовсім неочікуваними 🙂

Зелені шаблони

Шаблон

Шаблон

С ьогодні викладаю два нових шаблони у зелених тонах.

На цьому прикладі можна побачити, як видозмінюється шаблон, якщо загалом код CSS залишається тий самий, але малюнки до шаблона та кольори, підібрані до шаблона — інші.

Графічні посилання

Сьогодні хочу запропонувати вам додати до свого блога трохи інтерактивності. Подивіться, які гарні посилання тепер ведуть до мого особистого блога:

Our friend Stu Our friend Stu Our friend Stu Our friend Stu Our friend Stu Our friend Stu

Для того, щоб і собі зробити такі, потрібно трохи знань, які можна здобути, прочитавши один з моїх попередніх уроків з категорії профі, малюнки, що будуть слугувати посиланнями, і такі коди:

Цей клаптик коду вставляємо до віконця з css’ом блога, відповідає за зовнішній вид посилання

Цей клаптик коду також вставляємо до віконця з css’ом блога, відповідає за зовнішній вид посилання при наведенні миші

Далі завантажуємо потрібні малюнки до файлів блога, і дописуємо до готової замітки у простому редакторі для написання нових заміток такі рядки коду:

Пам’ятайте, що ви можете змінювати за власним смаком розміри графічного посилання, інтенсивність прозорості та зовнішній вигляд обрамлення. Звичайно, для цього потрібно буде трохи почитати мої попередні уроки 🙂