Дизайн змінено

Разом зі зміною формату блога мені здалося доцільним змінити його дизайн. Я видалила всі попередні CSS-коди та переписала їх що називається, «з чистого листа». Ця зміна — тільки основа для нового вигляду блога. Різноманітні дрібнички (календар, категорії, коментарі і т. д.) з часом наберуть іншого вигляду.

Чи подобаєтьмя вам прозорий чорно-білий варіант блога? Можливо, хочеться додати кольорів? Якщо хочеться щось змінити або додати — напишіть в коментарях до цієї замітки. Доки дизайн не буде остаточно готовий, CSS блога відкритий для редагування 🙂

Дизайн змінено: 16 комментариев

 1. -1- Привіт, a.betka! Знаю, що ніхто окрім вас не зрозуміє смисл цього каменту, та дякую за поздоровлення і за співчуття (за дизайн і за воду)! Фотошопом, як засобом для створення дизайнів — не володію.

  -2- Щодо «Блогу Блондинки про CSS»:

  У вас чудовий і корисний блог. Ні одне моє втручання в CSS код свого блогу (наприклад ще вчора) не обходилось без перечитування і усвідомлення заміток Вашог блогу! Дякую за корисні і дієві ідеї!

 2. l0,

  дякую за такий теплий коментар! 🙂

  До речі, завдяки йому побачила, що треба мені трошечки попрацювати з коментарями у новому дизайні. Якщо казати чесно, то для редагування зображень до цссу на Блоксі мені достатньо програмки paint.net Вона цілком безкоштовна, маленька і хоча до Фотошопа їй ой як далеко, для якихось базових дизайнерських рішень пейнт.нета вистачає. (Ех.. коментра виглядає, як реклама 🙂 Хотіла сказати, що якщо є складнощі з Фотошопом можна спробувати пейнт.нет, але якщо є бажання поглиблювати знання саме Фотошопа, краще не пробувати 🙂 )

  Щодо моєї ідеї змінити концепцію блога — вже деякий час почали крутитися в голові думки, яким чином систематизувати всі уроки і зробити їх ще доступнішими для розуміння. Сподіваюся, що це починання не буде як перший (хоча вже другий, перший був достатньо вдалий) блін комом 🙂

 3. Ну я взагалі 70% картинок з якими маю справу редагую через стандартный Paint ))

 4. l0,

  ого! Навіть не знаю, як тобі це вдається 🙂 Я серйозно.

 5. Привіт. Рада бачити новий дизайн)) Класна задумка. одне маленьке критичне зауваження можна? трішки ріже очі дівчина на титулці і може зменшити розпливчастість чорного кольору? Може взяти якийсь з темних відтінків сіронго(на 2-3 пункти світліше чорного)?

  ЧИ то мені так йде?

 6. martka,

  привіт! 🙂

  Ок, з розпливчастістю та відтінком пограюся. Бо і самій цікаво, як воно там буде, якщо іще так спробувати, а потім інакше 🙂

 7. А те, що на просту чорно-білу гаму нарікань немає, то дуже добре 🙂

 8. привіт.

  а чорно-біла гама сама по собі дає дуже багато простору для уяви і роботи. Сама до неї давно придивляюся, Ходжу кругами навколо і думаю: що би то таке там витворити і як би то побавитися з відтінками 😉

 9. одним словом — аффигенно!

  тока с этой верхней навигацией элехантного каричневаго цвета надо что-то решать 🙂

  или это только я такой истет?

 10. :)))

  ой, ну не коричневого… серого… короче вон того красивого сверху.

  о-хо-хоюшки

 11. да вот хотя бы под кнопки системные стилизовать

  виндоуз-виста, например, виндоуз-икспи ещё лучше.

  и смотрелась бы панелечка как продолжение браузерных панелей и глаз бы не резала.

  во я приду-у-у-умал :))

 12. Надо подумать 🙂 Сегодня-завтра вывешу урок, а потом займусь 🙂

 13. Привееет!))я хотела узнать,с чего нужно начать чтобы написать СSS?а то я хочу свой шаблон сделать для блога..зашла сюда,а ничего не написано:(буду рада если поможешь..

  Заранее сяяп(^_^) ^___^

  http://my.mail.ru/mail/a.lysakova/

Обсуждение закрыто.